صفحه نخست / مجله خبری / تصاویر / با گوشی انعطاف پذیر آشنا شوید

با گوشی انعطاف پذیر آشنا شوید

به گزارش صبای سلامت ، به نقل از phonearena کمپانی ال جی گوشی انعطاف پذیر خود را رونمایی کرد. حالا وقت آن است صفحه نمایش انعطاف پذیر گوشی هوشمند جدید کمپانی ال جی ، LG G Flex رو با دقت بررسی کنیم. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید صفحه نمایش خم شده LG G Flex که ضخامت بسیار نازکی همچون کاغذ را داراست ، هر بیننده ای را مسحور می کند. گوشی هوشمند با صفحه نمایش انعطاف پذیر LG G Flex گوشی هوشمند با صفحه نمایش انعطاف پذیر LG G Flex تجربه ای متفاوت از یک گوشی هوشمند شما می توانید این گوشی رو در دستتون نگاه دارید و صفحه نمایشش رو خم کنید.

جای تعجب اینجا است که کمپانی ال جی باتری این گوشی رو چطور طراحی کرده و در کجای گوشی قرار داده ! صفحه نمایش این گوشی از جنس plastic OLED است ، که پشت یک لایه محافظ شیشه ای قرار گرفته ؛ این تکنولوژی یکی از جالب ترین گوشی های هوشمند جدید در بازار هست . البته شایان ذکر است قبلا هم تلاش هایی برای ساخت دستگاه های هوشمند با نمایشگر های قابل انعطاف انجام گرفته بود. گوشی هوشمند با صفحه نمایش انعطاف پذیر LG G Flex گوشی هوشمند با صفحه نمایش انعطاف پذیر LG G Flex اما این بار این تکنولوژی در قابل یک گوشی زیبا توسط کمپانی آسیایی ال جی ساخته شده است ، کمپانی ال جی قبلا گوشی های هوشمند ضعیفی رو به بازار ارائه می داد اما در طول سال های گذشته این کمپانی توانسته با ارائه گوشی هایی با تکنولوژی های برتر سهمی از بازار گوشی های هوشمند رو از آن خود کند.

در این کارزار غول اینترنتی گوگل هم با این کمپانی همگار شدند و با ارائه گوشی های نکسوس که محصول مشترک این دو شرکت بود تحولی دیگر رو در بازار این تکنولوژی براه انداختند. باتری گوشی هوشمند LG G Flex باتری گوشی هوشمند LG G Flex یکی از عجیب ترین اجزای این گوشی قسمت باتری آن است ، باتری این گوشی چطور ساخته شده است که قادر است تنش های ایجاد شده در حالت انعطاف را تحمل نماید ، همچنین جنس بدنه چگونه ساخته شده که گرمای حاصل از برخی قطعات گوشی هیچ مشکلی برای بدنه ظریف و منعطف آن ایجاد نمی کند ؛ این ها سوالاتی است که پس از رونمایی این گوشی عجیب در ذهن کاربران ایجاد شده است ؛هنوز اطلاعات زیادی از نحوه ساخت این گوشی در دسترس نیست. در زیر ویدیویی رو از این گوشی مشاهده خواهید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

http://www.20script.ir