صفحه نخست / آخرین اخبار / فرهنگ ‌سازی برای تبلیغات انتخاباتی بدون کاغذ

در رادیو سلامت بررسی می شود

فرهنگ ‌سازی برای تبلیغات انتخاباتی بدون کاغذ

برنامه «افق روشن» شبکه رادیویی سلامت، چهارشنبه ـ ۲۳ فروردین ماه، با موضوع «محیط  زیست و انتخابات» تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.
به گزارش صبای سلامت، یشهاد برخی علاقمندان محیط زیست چنین است که در انتخابات شوراهای روستا و شهر و انتخابات امسال و در زمان تبلیغات جهت جلوگیری از اسراف و احترام به منابع طبیعی از تبلیغات کاغذی خودداری شود؛ در همین ارتباط، برنامه «افق روشن» شبکه رادیویی سلامت از ساعت ۹:۰۵ به مدت ۴۵ دقیقه با حضور ابوالفضل روغنی گلپایگانی، رئیس سندیکای تولید کاغذ و مقوای کشور و علی پور علی مطلق، دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور به این سوالات مخاطبان درباره «فرهنگ ‌سازی برای تبلیغات انتخاباتی بدون کاغذ» پاسخ خواهد داد.
«افق روشن» به تهیه کنندگی «سیما غفاری» و «حسین فنایی»، عنوان برنامه ای از گروه اجتماعی رادیو سلامت است که به مهم ترین موضوعات سلامت اجتماعی در سطح کلان می پردازد.
این برنامه رادیویی در قالبی گفتگو محور سعی در تبیین موضوعات مرتبط با سلامت اجتماعی دارد و می کوشد تا در خصوص محیط زیست، حقوق شهروندی و …. به مخاطبان آگاهی رسانی کند.
گفتنی است، برنامه «افق روشن» روزهای شنبه به موضوعات ‏زیست‌ محیطی، دوشنبه‌ها به حقوق شهروندی و آموزش شهروندی و چهارشنبه‌ها به فضاهای شهری عمومی اختصاص دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس