صفحه نخست / آخرین اخبار / روز جهانی کار و کارگر گرامی باد

روز جهانی کار و کارگر گرامی باد

شبکه رادیویی سلامت، همزمان با روز جهانی کار و کارگر، دوشنبه ـ یازدهم اردیبهشت ماه، برنامه های متنوعی را تقدیم مخاطبان می کند.

به گزارش صبای سلامت، برنامه ها این شبکه رادیویی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر به شرح زیر است:

برنامه شبانگاهی «پشت پلک صبح » کاری از گروه اجتماعی از ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۲۰ دقیقه با حضور  علیرضا شریفی یزدی، جامعه شناس به این پرسش که «از چه کسانی باید قدردانی کنیم؟» پاسه می دهد.

«صبح و زندگی» عنوان برنامه ای از گروه اجتماعی است که از ساعت ۷:۰۵ به مدت ۸۰ دثقیقه با حضور علیرضا محجوب،  نماینده مجلس، دبیر کل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران و رییس فراکسیون کارگری مجلس به موضوع «احترام به کسانی که برای رزق حلال تلاش می کنند: حمایت از تولید ملی و خرید کالای ایرانی» خواهد پرداخت.

برنامه «افق روشن» کاری از گروه اجتماعی، از ساعت ۹:۰۵ با حضور بهناز دوران، روانشناس به موضوع «حقوق شهروندی:  امنیت شغلی در قراردادهای کوتاه مدت کارگران» خواهد پرداخت.

«نیم نگاه» عنوان برنامه ای از گروه اجتماعی از ساعت ۱۲ به مدت ۴۰ دقیقه با حضور  بهزاد دماری، متخصص پزشکی اجتماعی؛ علی اخوان بهبهانی، عضو مرکز پژوهش های مجلس؛ و رسول خضری، عضو کمیسیون اجتماعی موضوع «برنامه ششم توسعه: تولید و اشتغال در برنامه ششم توسعه» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

برنامه «قاصدک» کاری از گروه خانواده این شبکه رادیویی نیز از ساعت ۲۱  به مدت ۱۵ دقیقه؛ قصه معلم روستای ما را برای شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش پخش می کند. این برنامه رادیویی برای گروه های سنی الف (کودکان ۴ تا ۷ سال) تهیه شده و از زبان مادری است که برای کودکان خود قصه می گوید و تلاش می کند از طریق قصه به صورت غیر مستقیم به کودکان آموزش دهد.

گفتنی است، برنامه های شبکه رادیویی سلامت به صورت ۲۴ ساعته از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم مخاطبان صدای سلامت می شود.

                                   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس