صفحه نخست / آخرین اخبار / انتقال پروانه ی محصولات سلامت محور امکان پذیر نیست

رئیس سازمان غذا و دارو ؛

انتقال پروانه ی محصولات سلامت محور امکان پذیر نیست

دکتر غلامرضا اصغری طی بخشنامه ای به مدیران کل ادارات تابعه سازمان، ضوابط و مقررات مربوط به ممنوعیت انتقال مستقیم پروانه ها و مجوزهای صادر شده از طرف سازمان را ابلاغ کرد .

به گزارش صبای سلامت ، در این بخشنامه آمده است« با توجه به ضوابط و مقررات مربوط به صدور پروانه و مجوز های مربوط به تولید و واردات فرآورده های سلامت محور به اطلاع می‌رساند که پروانه ها و مجوزهای صادر شده از سوی سازمان غذا و دارو برای محصولات سلامت محور قابل “انتقال” نیستند و در صورتی که صاحب پروانه متقاضی انتقال پروانه به غیر است باید پروانه صادر شده از سوی سازمان به درخواست صاحب آن باطل و پروانه جدید به نام متقاضی و با رعایت ضوابط و مقررات جاری از جمله سیاست های کلی مربوط به واردات و همچنین الویت بندی های روزآمد صورت گرفته برای صدور مجوزها و پروانه ها انجام گیرد. بنابراین ابطال و انتقال همزمان مجوزها و پروانه های صادر شده توسط کمیسیون ها و کمیته های فنی سازمان برای محصولات سلامت محور امکان پذیر نیست.
تنها استثناء در این مورد درخواست شرکت های خارجی است که با تاسیس شعبه خود در داخل کشور خواستار انتقال پروانه های مربوط به محصولات خود از شرکت های نمایندگی داخلی به شعبه تاسیس شده خود در ایران هستند».

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس