صفحه نخست / تجاری / پیام تبریک مدیر عامل شرکت حفاری شمال بمناسبت مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید

پیام تبریک مدیر عامل شرکت حفاری شمال بمناسبت مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید

به گزارش صبای سلامت ، بمناسبت مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید، دکتر حمید رضا گلپایگانی مدیر عامل شرکت حفاری شمال در پیامی این موفقیت عظیم را به تمامی کارکنان و متخصصان صنعت نفت کشور بویژه مهارگران و همکاران خدوم شرکت ملی حفاری ایران و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تبریک و تهنیت گفت.
متن کامل پیام بدین شرح است :
با عنایت و توکل برذات اقدس الهی، سرانجام پس از سپری نمودن ۵۸ روز مجاهدت و تلاش بی وقفه و مستمر همکاران جان برکف و متخصصان صنعت نفت و حفاری کشور متقارن با شب میلاد با سعادت حضرت امام حسن عسگری (ع) ، زبانه آتش سرکش حاصل از فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید مهار و مصداق این آیه شریفه (ان مع العسر یسری) گردید.
بی شک این موفقیت عظیم مرهون همدلی، از خود گذشتی مدیران و متخصصان خدوم صنعت نفت و نشان دهنده اراده و توان تخصص کم نظیر مهارگران و کارشناسان صنعت حفاری کشور است.
بدیهی است خانواده معظم صنعت نفت هیچگاه خاطره جانفشانی شهادت گونه دوتن از بهترین کارکنان صنعت حفاری کشور، (مرحوم ارزانی و مرحوم سلیمی) را از یاد نخواهند برد.
اینجانب به نمایندگی از اعضاء محترم هیات مدیره، مدیران و کارکنان شرکت حفاری شمال این موفقیت عظیم را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله) و وزیر محترم نفت جمهوری اسلامی ایران و همچنین مدیران، کارکنان و مهارگران شرکت ملی حفاری ایران و شرکت مناطق نفت خیز جنوب تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

حمید رضا گلپایگانی

مدیر عامل شرکت حفاری شمال

دیدگاهتان را بنویسید

http://www.20script.ir