همایش بانوان ولایتمدار ستاد مرکزی پویش حامیان حضرت آیت ا… رئیسی برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صبای سلامت ، به همت ستاد مرکزی فرهنگیان کشور و ستاد مرکزی پویش حامیان حضرت آیت ا… رئیسی ؛ گردهمایی بانوان فرهنگی و جامعه  ورزش کشور در هتل المپیک با سخنرانی سرکار خانم دکتر فائزه مصلحی ؛ استاد حوزه و دانشگاه برگزار گردید.

دکتر مصلحی طی سخنانی با اشاره به نقش مهم زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس حضور فعال آنان  را در همه عرصه های سیاسی و اجتماعی در حمایت از انقلاب اسلامی ستود .

این استاد حوزه و دانشگاه ، با تحلیل پیام مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خواستار توجه هر چه بیشتر  جامعه زنان به این موضوع گردید. ایشان در فراز دیگری از سخنانش تفکر لیبرالیسم را همچون کمونیست رو به نابودی دانست.

دکتر مصلحی با انتقاد از رویکرد دولت یازدهم و دوازدهم در نگاه به غرب ؛ این نگاه را ناشی از عدم باور به ظرفیت و توانمندی های جوانان با ایمان و انقلابی داخل و غفلت از آنان دانست. ایشان در ادامه ابراز امیدواری کرد با حضور پرشور آحاد جامعه بویژه  بانوان در عرصه انتخابات پیش رو ، به زودی دولت انقلابی با ریاست حضرت آیت ا… سید ابراهیم رئیسی رقم بخورد.

وی  رسالت  زنان  را در این برهه تاریخی  بسیار مهم  ذکر کرد و  افزود انقلاب اسلامی  موجب ارتقاء زنان در عرصه های سیاسی ، اجتماعی، فرهنگی و علمی گردید.

در ادامه این همایش، دیگر سخنران مراسم، سرکار خانم دکتر سیده زهرا حسینی ضمن تبریک دهه کرامت  به بررسی  نقش زنان در عرصه سیاسی انقلاب اسلامی پرداخت. دکتر حسینی در تجلیل از خدمات زنان در عرصه های مختلف با دروغین خواندن ادعا –های رسانه های غربی و برخی عناصر داخلی در خصوص آزادی زنان ، آن را فریبی بیش ندانست. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با تغییر دولت لیبرال و حضور دولت ولایتمدار حضرت آیت ا… سید ابراهیم رئیسی، گفتمان ((ما نمی توانیم)) تبدیل به گفتمان (( ما -می توانیم))  گردد.  ایشان  همچنین افزود در این دوره  از انتخابات به  ابتکار بانوان پویش حمایت از  آیت ا… رئیسی، برای اولین بار جشن تکلیف سیاسی (( رای اولی ها )) در سراسر کشور برگزار می گردد.

دیگر سخنرانان این همایش سرکار خانم دکتر  حشمتیان و  دکتر حیدری بودند.  گفتنی است این مراسم به میزبانی دکتر عظیمی مسئول ستاد مرکزی جامعه ورزش کشور و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

 

خبرنگار : حمید رضا مهدی پور

 

کد خبر: # 1400032512494