در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود :

نخستین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی خدمات دارویی و صنایع وابسته

به گزارش صبای سلامت ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی نخستین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی، خدمات دارویی و صنایع وابسته از ۲۷ لغایت ۲۹ بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

بنا براین گزارش در این نمایشگاه ۵۶ شرکت داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی مستقر در ایران، در قالب ۷۰ غرفه محصولات و خدمات خود را عرضه می کنند.

در نخستین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی، خدمات دارویی و صنایع وابسته منطقه آزاد انزلی، تعدادی از بیمارستان های گیلان، دانشگاه علوم پزشکی استان، شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی- بیمارستانی-دارویی و دندانپزشکی داخلی از استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، قزوین و گیلان بهمراه نمایندگی های برندهای بین المللی در ایران، حضور دارند.

معرفی و آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های منطقه آزاد انزلی در حوزه صنایع و خدمات پزشکی، ایجاد ارتباط میان تولید کنندگان، وارد کنندگان و فعالین تجاری در فضای نمایشگاهی با تکیه بر مزایا و معافیت های قانونی منطقه، نیاز سنجی بازارهای منطقه ای به ویژه کشورهای حاشیه دریای خزر برای برگزاری نمایشگاه های مشترک آتی و در نهایت بررسی راه های توسعه توریسم سلامت در منطقه آزاد انزلی از جمله مهمترین دلایل برگزاری نمایشگاه مزبور اعلام شده است.

گفتنی است علاقمندان می توانند از ۲۷ لغایت ۲۹ بهمن ماه از  ساعت ۱۵ الی۲۰  در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی  منطقه آزاد انزلی از محصولات و خدمات ارائه شده بازدید کنند.

کد خبر: # 149511261680

دیدگاهتان را بنویسید