صفحه نخست / آخرین اخبار / مبلغ دریافتی طرح ترافیک خبرنگاران باید مطابق با سنوات گذشته باشد

عضو هیات رئیسه مجلس ؛

مبلغ دریافتی طرح ترافیک خبرنگاران باید مطابق با سنوات گذشته باشد

عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از پیشنهاد دریافت هزینه‌ای از خبرنگاران بابت استفاده از طرح ترافیک، گفت: درآمد حاصل از این مقدار مبلغ چندانی نمی‌شود.

به گزارش صبای سلامت ، محمدعلی وکیلی با انتقاد از سهم طرح ترافیک اهالی رسانه و خبرنگاران در لایحه تعیین نرخ عوارض تردد، گفت: این نوع دریافتی بابت طرح ترافیک از خبرنگاران به هیچ عنوان قابل قبول نیست ولذا مبلغ دریافتی از خبرنگاران در این خصوص باید مطابق با سنوات گذشته باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار جامعه رسانه‌ای از شهردار تهران به‌عنوان شخصیتی فرهیخته و رسانه‌ای این است که سنت درست سنوات گذشته جامعه خبرنگاری در رابطه با هزینه دریافتی از آن‌ها بابت طرح ترافیک دنبال کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معتقد است درآمد حاصل از افزایش این مقدار نرخ طرح ترافیک برای خبرنگاران مبلغ چندانی نمی‌شود اما نارضایتی جامعه خبری می‌تواند مجموع دستاوردهای شهرداری را زیرسوال ببرد.

بنا بر این گزارش ، در چهل و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران در بررسی لایحه تعیین نرخ عوارض تردد در محدوده مرکزی شهر تهران ۳ درصد از سهمیه‌ها همراه با ۵۰ درصد تخفیف به خبرنگاران اختصاص یافته است که این موضوع مورد انتقاد جامعه رسانه‌ای واقع شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

http://www.20script.ir