صفحه نخست / آخرین اخبار / «سایبان آرامش» و اعتماد به نفس در نوجوانان

«سایبان آرامش» و اعتماد به نفس در نوجوانان

 

در برنامه «سایبان آرامش» شبکه رادیویی سلامت، یکشنبه ـ هفتم خرداد ماه، موضوع «نوجوانان و اعتماد به نفس» مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش صبای  سلامت، برنامه «سایبان آرامش» عنوان برنامه ای از گروه بهداشت روان شبکه رادیویی سلامت است که برنامه سازان آن با هدف آموزش و پیشگیری از اختلالات روان،‌ اضطراب و استرس، ‌اختلال شخصیت به دنبال کمک به ارتقاء سطح سلامت روان جامعه و ایجاد امید و رضایتمندی در زندگی افراد و کمک به بهبود روابط فردی و اجتماعی می باشند.

برنامه رادیویی «سایبان آرامش» با حضور پریسا خسروتاش، روانشناس و مشاور کودک و نوجوان به این سوالات مخاطبان درباره «آشنایی با راه‌های رفتار با نوجوانان دارای اعتماد به نفس پائین» پاسخ می دهد.

در این برنامه، شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش با فرهنگ مشاوره وخدمات روانشناختی و روانپزشکی آشنا می شوند.

سلامت روان، سلامت معنوی، اختلال‌ها، مهارت‌های زندگی، سبک زندگی، مسائل مربوط به نوجوانان، مسائل و مشکلات در زندگی روزمره از جمله موضوعات این برنامه رادیویی است.

یادآور می شود، برنامه «سایبان آرامش» به تهیه کنندگی «سیما غفاری» و «فرانک ترابی»، روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۱۴:۰۵ به مدت ۴۵ دقیقه، از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم مخاطبان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

http://www.20script.ir