صفحه نخست / آخرین اخبار / «دخل و خرج» بعد از تعطیلات نوروزی چگونه است؟

در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال بررسی می شود:

«دخل و خرج» بعد از تعطیلات نوروزی چگونه است؟

برنامه «خونه زندگی» شبکه رادیویی سلامت، سه شنبه ـ ۱۵ فروردین ماه، با حضور کارشناسان موضوع «اقتصاد و خانواده» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

به گزارش صبای سلامت، «خونه زندگی» عنوان برنامه ای از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است که با حضور داوود اسفندیاری، اقتصاددان به سوالات شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش در خصوص « آشنایی با مدیریت دخل و خرج بعد از تعطیلات» پاسخ می دهد.

این برنامه رادیویی که در قالب یک نمایش رادیویی است از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، گزارش مردمی و پیامک همسایگان برنامه، پزشک خانواده با موضوع درمان های ضروری و پخش تماس های مردمی تشکیل شده است.

تحکیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است که در این مجله  نیمروزی به موضوعاتی نظیر مهارت های کنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحکیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و …) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و…) پرداخته می شود.

یادآور می شود، برنامه «خونه زندگی» به تهیه کنندگی «سارا شریفی» و «شهرام زین العابدین»، شنبه تا پنجشنبه هر هفته، از ساعت ۱۰:۳۰به مدت ۸۰ دقیقه از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

http://www.20script.ir