مدیر عامل شركت حفاری شمال در پاسخ به برخی از شبهات و ابهامات اخیر عنوان كرد؛

تمامی دستگاه های حفاری شرکت مشغول بکارند و وزارت نفت هیچ گونه نقشی در تصمیم گیری و تعدیل نیروها نداشته است

به گزارش صبای سلامت ، حمید رضا گلپایگانی مدیرعامل شرکت حفاری شمال در گفتگو با سایت خبری تسنیم اعلام کرد: علی رغم تصمیم اولیه مبنی بر تعدیل و اتمام کار ۶۰۰ نفر از نیروهایی که قرارداد آن ها به اتمام رسیده بود، صرفاً در این مرحله فقط۲۰۰ نفر از نیروهای ستادی شرکت تعدیل شدند که قرارداد کاری آن ها به پایان رسیده بود و این تصمیم نیز در راستای چابک سازی سازمان و توسط کارگروه منابع انسانی و تصویب هیئت مدیره شرکت صورت گرفت و وزارت نفت هیچ گونه نقشی در این تصمیم گیری ها نداشته است .

گلپایگانی در ادامه تاکید کرد: این تصمیم در صورتی اتخاذ گردید که تمامی دستگاه های حفاری شرکت حفاری شمال در مناطق مختلف عملیاتی مشغول بکارند .

وی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا در کمیسیون انرژی حاضر به پاسخگویی به سوالات نمایندگان درباره وضعیت اخراج نیروهای شرکت حفاری شمال هستید؟ اظهار داشت: به عنوان مدیرعامل شرکت حفاری شمال آمادگی هر گونه پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون انرژی را دارم و حق نمایندگان محترم مجلس است که از وضعیت شرکت آگاه شوند و اگر وضعیت فعلی در شرکت حفاری شمال را برای نمایندگان مردم بازگو نکنیم ، طبیعی است از تعدیل نیروها ناراحت شوند.

وی به سوالی مبنی بر اینکه آیا حفاری شمال شرکتی دولتی بوده یا اینکه به صورت خصوصی مدیریت می‌شود؟ عنوان کرد: شرکت حفاری شمال به عنوان یک شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار است که سهام آن متعلق به نهادهای عمومی غیر دولتی می باشد و وزارت نفت از هیچ گونه سهامی در این شرکت برخوردار نبوده است.

گلپایگانی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه احتمال بازگشت به‌کار نیروهای تعدیل شده است بیان کرد: اولویت اصلی بازگشت به‌کار با نیروهایی می باشد که در طرح توسعه آتی قرار دارند، وی خاطر نشان ساخت در حال حاضر هیچ گونه برنامه جدیدی برای تعدیل نیرو نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید