صفحه نخست / آخرین اخبار / آماده‌باش کامل اورژانس مازندران در برابر طوفان سهمگین

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران

آماده‌باش کامل اورژانس مازندران در برابر طوفان سهمگین

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران از آماده باش کامل نیروهای امدادی، اداری، خدمات رسان و جاده ای مازندران از روز گذشته در سطح استان خبر داد.
به گزارش صبای سلامت ، به نقل از رادیو سلامت، یحیی صالح طبری، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران با اعلام این خبر افزود: به دنبال هشدار هواشناسی مبنی بر وقوع طوفانی سهمگین در شمال کشور نیروهای امدادی استان مازندران در آماده باش کامل قرار دارد.
کارشناسان هواشناسی پیش‌بینی کرده‌اند سرعت باد عصر روز گذشته در استانهای شمالی کشور به ۸۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.
این وزش شدید باد که پیش‌بینی شده در استانهای مازندران و گیلان ادامه‌دار باشد، در نیمه‌شب سه‌شنبه به اوج خود خواهد رسید و حتی رسیدن شدت وزش باد به رقم کم‌سابقه ۱۲۱ کیلومتر بر ساعت در مازندران پیش‌بینی شده است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران با اشاره به اینکه خوشبختانه در حال حاضر شاهد وضعیت پایداری در استان هستیم ادامه داد: در سال گذشته وقوع بارندگی های شدید در آبان ماه وضعیت غافلگیر کننده ای بود که آسیب هایی را به همراه داشت.
وی در پایان این گفتگو اظهارداشت: اما امسال با هشدار سازمان هواشناسی، تمامی نیروهای امدادی استان مازندران از جمله اورژانس، مراکز بهداشتی و درمانی در حال آماده باش کامل به سر می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

http://www.20script.ir