یک میلیارد تومان به بیمارستان سوم شعبان دماوند اختصاص یافت

فرماندار دماوند از اختصاص مبلغ یک میلیارد تومان برای خرید و تامین امکانات و تجهیزات لازم به بیمارستان سوم شعبان دماوند خبر داد.

به گزارش صبای سلامت ، از فرمانداری شهرستان دماوند، روز یکشنبه طی نشستی با حضور فرماندار شهرستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند و رئیس بیمارستان سوم شعبان شهرستان موضوعات بخش درمان منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

مهدی حیدری در این خصوص افزود: با توجه به افزایش شدت بیماری و همچنین تعداد بیماران بستری در شهرستان دماوند، این نشست با هدف هماهنگی بیشتر در جهت اعمال محدودیت ها و به کارگیری راهکارهای جدید به منظور مهار بیماری برگزار شد.

وی همچنین به رفع کمبود امکانات بیمارستان سوم شعبان تاکید و از اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار جهت خرید و تامین امکانات و تجهیزات لازم بیمارستان سوم شعبان دماوند خبر داد.

همچنین نظام پزشکی تهران بزرگ روز گذشته طی اطلاعیه‌ای از تحویل واکسن کووید ۱۹ به نظام پزشکی‌ شهرستان‌ دماوند خبر داد و اعلام کرد: تحویل واکسن‌های کووید ۱۹ به نظام پزشکی های اسلام شهر، قرچک، پاکدشت، ورامین، دماوند و پردیس انجام شده است و اعضای نظام پزشکی های تحت پوشش این نظام پزشکی ها منتظر اطلاع‌رسانی از سوی نظام پزشکی های مربوطه باشند.

در اطلاع‌رسانی نظام پزشکی این شهرها زمان و مکان محل تزریق اطلاع‌رسانی خواهد شد.