همایش اساتید دانشگاه آزاد اسلامی حامی آیت الله رییسی برگزار شد

به گزارش خبرنگار صبای سلامت ، در این نشست امیر محمد حسن نامی رییس ستاد مرکزی آیت الله رییسی در تهران طی سخنانی با بیان ویژگی های انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی و وجه تمایز آن با سایر کشورها ؛ نقش انتخابات را در حاکمیت قانون ، ایجاد سیستم و بالندگی کشور حائز اهمیت دانست . وی سوابق اجرایی ، مدیریتی ، تقوی و روحیه فساد ستیزی حضرت آیت الله رییسی را یک ظرفیت بسیار مهم برای تصدی در ریاست قوه مجریه ذکر کرد .

در ادامه این همایش دکتر محمود صفری رییس دانشگاه آزاد دماوند با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی ؛ حضور آحاد جامعه اسلامی بویژه نخبگان ، اساتید و دانشگاهیان را در صحنه و انتخاب فرد اصلح یک ضرورت دانست .

دکتر صفری در بخش دیگر بیاناتش ؛ ادب ، شجاعت و شایسته سالاری را از خصوصیات بارز آیت الله رییسی در تشکیل دولت مقتدر برشمرد .

 

در ادامه این همایش دکتر شاه حسینی از اساتید برجسته دانشگاه آزاد اسلامی به بیان شاخصه ها و ویژگی های آیت الله رییسی در کلام رهبری پرداخت .

در خاتمه مراسم بیانیه اساتید و جامعه علمی کشور ضمن آسیب شناسی و طرح راهکارهای برون رفت از مشکلات ؛ حمایت آگاهانه و قاطع خویش را در تشکیل دولت انقلابی و کارآمد آیت الله رییسی اعلام و قرائت گردید .

گفتنی است این گردهمایی با رعایت پروتکل های بهداشتی ، با فاصله اجتماعی و در فضای باز برگزار شد .

خبرنگار ؛ حمید رضا مهدی پور

کد خبر: # 1400032112428