صفحه نخست / مجله خبری / وبینار «رهایی از آزردگی» برگزار می شود: چگونه خود را از کینه‌ و دلشکستگی‌های گذشته رها کنیم

وبینار «رهایی از آزردگی» برگزار می شود: چگونه خود را از کینه‌ و دلشکستگی‌های گذشته رها کنیم

 

 

 

 

 

 

 

 

وبینار «رهایی از آزردگی» به ما کمک می‌کند تا بتوانیم هرآنکس و هرآنچه که از گذشته به شکل کینه یا هر شکلی از آزردگی با خود حمل می‌کنیم را رها کرده و آزادمنشانه مسیر زندگی را ادامه دهیم.

به گزارش صبای سلامت، هر اتفاقی که در زندگی ما می‌افتد، به خودی خود نه خوب است و نه بد، یا به بیانی دیگر، هم خوب است و هم بد. این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم چگونه و به کدام جنبه‌های آن بیشتر توجه کنیم، برجسته‌ترشان کنیم و بواسطه‌شان احساس خوشبختی و رضایت‌مان را تقویت کنیم یا احساس ضعف و آزردگی‌هایمان را.

بخشیدن و گذشت از یک فرد یا رویداد هم دست خود ماست، و در نتیجه این بخشیدن، خود ما اولین نفری هستیم که از دام آزردگی رها می‌شود.

در وبینار «رهایی از آزردگی» دکتر ویدا فلاح، روانشناس و مدرس مهارت‌های زندگی، درباره علت گیر افتادن‌های ما در تله آزردگی از دیگران و اینکه چگونه و با چه مدل ذهنی می‌توانیم در مقابل رویدادهای بیرونی، مجهز و مقتدرانه عمل کنیم سخن می‌گویند.

راه‌حل برخی از بزرگترین مشکلات ما بسیار ساده و در دسترس ماست، راه حل‌هایی که می‌توانند زندگی ما را، و خوشحالی ما را به شدت تحت تاثیر قرار دهند. این ما هستیم که می‌توانیم با انتخاب یک قدم درست،  با یاد گرفتن مهارت‌های تفکر و مهارت‌های مدیریت بر خود، گره‌های کور عاطفی و ارتباطی‌مان را باز کرده و زیباتر زندگی کنیم.

تاریخ برگزاری وبینار: پنجنشبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ / ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۶:۴۵/ با حضور دکتر ویدا فلاح، روان شناس تربیتی و مدرس مهارت های زندگی

گفتنی است، وبینار «رهایی از آزردگی» برای همه افرادی که هنوز پرونده‌های بسته نشده‌ای از ناراحتی یا آزردگی در ذهن‌شان دارند موثر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس