صفحه نخست / آخرین اخبار / میلاد با سعادت حضرت حسن مجتبی (ع) گرامی باد

میلاد با سعادت حضرت حسن مجتبی (ع) گرامی باد

 شبکه رادیویی سلامت، همزمان با ۱۵ رمضان سالروز میلاد با سعادت حضرت حسن مجتبی (ع) در برنامه های خود به موضوع بخشش و اکرام می پردازد.

به گزارش صبای سلامت، برنامه های این شبکه رادیویی سلامت در روز شنبه ـ ۲۰ خرداد ماه به شرح زیر است:
برنامه زنده رادیویی «صبح و زندگی» از ساعت ۷:۰۵ دقیقه به مدت ۸۰ دقیقه با حضور حجت الاسلام ساجدی، کارشناس مذهبی به موضوع « من از تو ممنونم چون…» می پردازد.
موضوعات برنامه صبحگاهی «صبح و زندگی» بر اساس نیاز مخاطبان و دغدغه های شنوندگان صدای سلامتی از جمله محیط زیست، ترافیک، بیماری ها و غیره انتخاب می شود.
یاد آور می شود، «صبح و زندگی» به تهیه کنندگی سیما غفاری و گویندگی معصومه نوازنی عنوان برنامه ای از گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت است که روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته، از موج اف.ام ردیف ۱۰۲مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.
**** «خونه زندگی» عنوان برنامه ای از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است که با حضور مینا پورفرخ، رواشناس به این پرسش که چگونه از اشتباهات یکدیگر بدون کینه ورزی و سرزنش بگذریم؟ پاسخ می دهد.
این برنامه رادیویی که در قالب یک نمایش رادیویی است از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، گزارش مردمی و پیامک همسایگان برنامه، پزشک خانواده با موضوع درمان های ضروری و پخش تماس های مردمی تشکیل شده است.
تحکیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است که در این مجله نیمروزی به موضوعاتی نظیر مهارت های کنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحکیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و …) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و…) پرداخته می شود.
یادآور می شود، برنامه «خونه زندگی» به تهیه کنندگی «سارا شریفی» و «شهرام زین العابدین»، شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰:۳۰ و موج اف . ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.
**** همچنین برنامه «به رنگ زندگی» کاری از گروه خانواده رادیو سلامت از ساعت ۱۷ با حضور حمید رضا بابامرادی، به بررسی تاثیرکرامت و بخشش در روابط زوجین خواهد پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس