صفحه نخست / آخرین اخبار / مذاکره ایران و بلژیک در زمینه آموزش HSE

معاون وزیر نفت ؛

مذاکره ایران و بلژیک در زمینه آموزش HSE

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به همراه جمعی از مدیران صنعت پتروشیمی با  فرانک گی کنس(FrankGeerkens) رئیس بندرآنت ورپ(port of Antwerp) واقع در کشور بلژیک دیدار کردند.

 به گزارش صبای سلامت ، در این ملاقات مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت مذاکراتی در زمینه آموزش HSE و آتش نشانی و همچنین استفاده از ظرفیت بندر آنتورپ برای صادرات محصولات پتروشیمی ایران به نقاط  مختلف جهان انجام داد .

بر پایه این گزارش ، طرفین توافق  کردند در روند مذاکرات آتی خود راه های افزایش همکاری های مشترک را در تمام ابعاد بررسی کنند.

همچنین در این دیدار، مهندس شاهدایی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مدیران ارشد بندر آنت ورپ خواست تا از دومنطقه ویژه انرژی پارس  و ماهشهر بازدیدی داشته باشند .

گفتنی است، در جریان این دیدارهیئت ایرانی  در قالب یک تور دریایی از بندر صادراتی آنت ورپ به ویژه قابلیت های صادرات محصولات پتروشیمی آن بازدید کردند.

بندر آنت ورپ یکی از بزرگترین بنادر در جهان به شمار می‌آید. این بندر دومین بندر بزرگ اروپا و یکی از مراکز مهم حمل و نقل و تجارت در این قاره محسوب می‌شود. این بندر همچنین بزرگترین مجموعه یکپارچه پتروشیمی اروپا را در خود جای داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس