صفحه نخست / آخرین اخبار / «جنگ و چالش های تصمیم گیری» منتشر شد

«جنگ و چالش های تصمیم گیری» منتشر شد

«جنگ و چالش های تصمیم گیری» به قلم آقایان سید ابوالفضل حسینی نیک، بهزاد عبدی و امیرحسین غفاری ملایری، با هدف بررسی فرایند تصمیم گیری نظامی، توسط انتشارات پشتیبان منتشر و وارد بازار کتاب گردید. به گزارش خبرگزاری سلامت. کتاب جنگ و چالش های تصمیم گیری» با هدف بررسی فرایند تصمیم گیری نظامی در هشت […]

به گزارش صبای سلامت، «جنگ و چالش های تصمیم گیری» به قلم آقایان سید ابوالفضل حسینی نیک، بهزاد عبدی و امیرحسین غفاری ملایری، با هدف بررسی فرایند تصمیم گیری نظامی، توسط انتشارات پشتیبان منتشر و وارد بازار کتاب گردید.

به گزارش خبرگزاری سلامت. کتاب جنگ و چالش های تصمیم گیری» با هدف بررسی فرایند تصمیم گیری نظامی در هشت فصل تالیف گردیده است.
بر اساس نظر مولفین کتاب، فرآیند تصمیم گیری از جنبه های مختلف، همواره بعدی از مدیریت است که با چالش های فراوانی روبرو است. از کشف و بررسی مساله گرفته تا انتخاب راهکار بهینه و نحوه اجرای آنها از جمله این چالش ها است که در طول دوران ‍پیشرفت علوم انسانی و فناوری همواره مسیر بهبود را طی کرده است.

تصمیم گیری در مسائل نظامی به غیر از چالش های مرسوم، پیچیدگی های منحصر به فردی دارد که ناشی از جایگاه حساس ابزار نظامی در تامین منافع ملی است. در این کتاب، مخاطب ضمن نگاهی عمیق به ساختار تصمیم گیری نظامی و بسترهای نوین این حوزه قادر خواهد بود تا فرآیند تصمیم گیری در شرایط مختلف را با بهره گیری از روش های مفید، کاربردی و علمی انجام دهد.
در پایان باید خاطر نشان نمود «جنگ و چالش های تصمیم گیری» که به قلم آقایان سید ابوالفضل حسینی نیک، بهزاد عبدی و امیرحسین غفاری ملایری گردآوری و تالیف گردیده است، توسط انتشارات پشتیبان منتشر و در خرداد ماه سال جاری روانه بازار کتاب شده است.

لازم به ذکر است این اثر در ۱۴۵ صفحه به قیمت ۱۲۵۰۰۰ ریال در فروشگاه محصولات این نشر (کتابفروشی دانشجو؛واقع در خیابان انقلاب-مقابل درب دانشگاه تهران/ ۶۶۴۰۸۳۶۵-۰۲۱) عرضه خواهد شد. همچنین به زودی نسخه دیجیتال کتاب مذکور توسط نرم افزار طاقچه (taaghche.ir ) در اختیار علاقه مندان قرارخواهد گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس