صفحه نخست / آخرین اخبار / تاثیر صله رحم بر روابط خانوادگی

شهادت حضرت امام محمد باقر (ع) تسلیت باد:

تاثیر صله رحم بر روابط خانوادگی


همزمان با سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر (ع)، شبکه رادیویی سلامت در برنامه های «صبح و زندگی» و «خونه زندگی» به موضوع وفای به عهد و صله رحم می پردازد.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه زنده رادیویی «صبح و زندگی» از ساعت ۷:۰۵ دقیقه به مدت ۸۰ دقیقه با حضور حجت الاسلام مهکام، کارشناس مذهبی به موضوع «چقدر اهل وفای به عهد هستید؟» می پردازد.
موضوعات برنامه صبحگاهی «صبح و زندگی» بر اساس نیاز مخاطبان و دغدغه های شنوندگان صدای سلامتی از جمله محیط زیست، ترافیک، بیماری ها و غیره انتخاب می شود.
یاد آور می شود، «صبح و زندگی» عنوان برنامه ای از گروه بهداشت و تندرستی رادیو سلامت است که روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته، از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.
** تاثیر صله رحم بر روابط خانوادگی
«خونه زندگی» عنوان برنامه ای از گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت است که با حضور حمیدرضا بابامرادی، روانشناس با تاکید بر تاثیر صله رحم بر روابط خانوادگی، به این پرسش که از اوضاع و احوال اقوام خود خبر دارید؟ پاسخ می دهد.
این برنامه رادیویی که در قالب یک نمایش رادیویی است از بخش های مختلف و متنوعی همچون آموزش آشپزی در قالب نمایش خانوادگی، گزارش مردمی و پیامک همسایگان برنامه، پزشک خانواده با موضوع درمان های ضروری و پخش تماس های مردمی تشکیل شده است.
تحکیم بنیان خانواده از طریق آموزش مهارت های زندگی و فرزند پروری از اهداف برنامه «خونه زندگی» است که در این مجله نیمروزی به موضوعاتی نظیر مهارت های کنترل خشم، مهرورزی، فرزند پروری درخانواده؛ ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج، افزایش نرخ رشد جمعیت (فرزند آوری)؛ تحکیم بنیان خانواده (آموزش مهارت های زندگی، همسر داری و فرزند پروری و …) و اقتصاد مقاومتی (آموزش مدیریت اقتصادی در خانواده، قناعت، مدیریت دخل و خرج و…) پرداخته می شود.
گفتنی است، برنامه «خونه زندگی» به تهیه کنندگی «سارا شریفی» و «شهرام زین العابدین»، شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰:۲۰ و موج اف . ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس